CEU Regionálna Trifecta 2017

CEU Regionálna Trifecta 2017

Regionálna Trifecta

Všetci Sparťania, ktorí dokončia Spartan Sprint, Super a Beast v jednej krajine (Česká Republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko) v jednom kalendárnom roku dostanú špeciálnu regionálnu trifecta medajlu s motívom danej krajiny. Do regionálnej trifecty sa počítajú iba preteky v rámci krajín CEU.

Ako sa dozviem, či mám na túto madajlu nárok?
Na webovej stránke (v sekcii „trifecta“) nahrajeme zoznam všetkých ľudí, ktorí sa kvalifikujú na túto medajlu. Sú to pretekári, ktorí sa zúčastnili 2 z 3 požadovaných pretekov a sú zaregistrovaní na tretí pretek.

Kde medajlu obdržím?
Medajlu Vám odovzdáme na treťom preteku v cieľovom koridore. V štartovnej obálke nájdete špeciálny náramok, ktorý musíte mať počas pretekov na ruke, aby obrovoľníci vedeli, komu medajlu odovzdať. Pokiaľ v obálke pri registrácii nenájdete špeciálny náramok, kontaktujte prosím na mieste našu manažérku registrácií.

Čo mám robiť, pokiaľ som kvalifikovaný/á, ale nie som na zozname?
Ak k takej situácii dôjde, prosím kontaktujte nás emailom a my skontrolujeme, kde je problém. Ak bude všetko v poriadku, na zoznam Vás samozrejme doplníme.

Čo mám robiť, ak stratím počas behu špeciálny náramok?
Prosím nahláste v cieli túto skutočnosť časomiere. Skontrolujeme, či je Vaše meno v zozname a pokiaľ áno, medajlu Vám v cieli odovzdáme. Žiadne medaile nebudú zasielané poštou – preto je nutné nás v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí kontaktovať priamo na mieste v deň pretekov.

Sú preteky Spartan Ultra Beast vo Valčianskej Doline súčasťou Regionálnej Trifecty?
Nie.

CEU Regional Medal set