Typy Pretekov

Typy Pretekov

Tak máte záujem o Spartan Race. Poďte sa pozrieť aké preteky ponúka Spartan Race:

tri hlavné disciplíny pretekov Spartan Race.

Pre začiatočníkov ponúkame Sprint. Je to najkratšia disciplína s minimálnou vzdialenosťou 5 Km+ a 20+ prekážkami. Complete the race at your own pace. If you fail an obstacle along the way, you owe us 30 burpees before continuing on.

Ready for more? The Super is 13 Km+, 24+ obstacles, and often hosted on a tougher terrain.

The hardest of the three races is the Beast: 20 Km+ and 30+ obstacles. We’ll leave the challenges of the course to your imagination.

For kids we offer Jr. Varsity and Varsity races. These races, 750m to 1.5Km in distance, have an emphasis on teamwork, fun and getting muddy.

For those who dare: check out our Ultra Beast, Hurricane Heat, Hurricane Heat 12 Hour and Agoge endurance races.

Čo je to Spartan Delta?

Spartan Delta je úplne nová výzva len pre tých najzdatnejších, najvytrvalejších a najkomplexnejších sparťanských pretekárov.

Dokončenie Spartan DELTA vyžaduje celkovú odolnosť: nezničiteľné telo, neotrasiteľnú vôľu a ducha kovaného ako oceľ. Tak čo, ako dokončíte svoju cestu?

Čo je Spartan Delta

Viac tu

Kto bude prvý a dosiahne na ocenenie Spartan Delta? Race Trifecta, Train Trifecta a Endurance Trifecta – to je zcela nový súbor výziev, ktorý čaká na to, aby bol prekonaný. Prijmi tento záväzok a zaregistruj sa ešte dnes.

!<-- secondaryContent --> !