Wall of Champions

 

SEASON 2012

 

Vechec SPRINT SK, 1. September 2012
                     
       
Franko David   Vrzdiak Rastislav   Sebestian Patrik Macinska Jana   Kasanová Martina   Hulmanová Alžbeta

 

 

 

SEASON 2013

 

Valčianska Dolina SPRINT SK, 18. May 2013
                     
       
Socha Maroš   Mlynár Peter   Žiška Peter Macinská Jana   Sebestian Sylvia   Tešovicová Diana
 
Monínec SPRINT CZ, 8. June 2013
                     
       
Hochmut Milan   Kočvara Michal   Kočvara Luboš Švarcová Hana   Macharová Kveta   Zachariášová Alice
 
Monínec SUPER CZ, 9. June 2013
                     
       
Franko David   Šulc Ladislav   Pavlovič Ondřej Klimešová Tereza   Macinská Jana   Kriegelová Kateřina
 
Vechec BEAST SK, 31. August 2013
                     
       
Žiška Peter   Franko David   Davidik Marian Klimešová Tereza   Macinská Jana   Sebastian Sylvia
 
Bořetice SPRINT CZ, 28. September 2013
                     
       
Žiška Peter   Škobrtal Michal   Holec Martin Tešovičová Diana   Plačková Blanka   Švarcová Hana

 

 

 

 

SEASON 2014

 

 

Eplény SPRINT HU, 26. April 2014
                     
       
Žiška Peter   Mester Bálint   Kovács Zsolt Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Kempelen Zita
 
Kamzík SPRINT SK, 10. May 2014
                     
       
Žiška Peter   Davidík Marian   Mester B./Muskatar I. Klimešová Tereza   Tešovičová Diana   Lukács Lilla
 
Liberec SPRINT, CZ, 31. May 2014
                     
       
Žiška Peter   Šťastný Jakub   Satinský Tomáš Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Rašková Martina
 
Liberec SPRINT CZ, 1. June 2014
                     
       
Žiška Peter   Muskatal Istvan   Zapalac Martin Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Komková Eva
 
Klínovec SUPER CZ, 21. June 2014
                     
       
Žiška Peter   Novák Petr   Pernica Ján Klimešová Tereza   Pecháčková Kateřina   Folbrycht Natalia
 
Valčianska dolina SUPER SK, 5. July 2014
                     
       
Davidik Marian   Satinský Tomáš   Žiška Peter Plačková Blanka   Rašková Martina   Kempelen Zita
 
Vechec SPRINT SK, 2. August 2014
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Ivančo Michal Klimešová Tereza   Poliakova Terézia   Lukacs Lilla
 
Klinovec BEAST CZ, 16. August 2014
                     
       
Žiška Peter   Vyštejn Jiří   Satinský Tomáš Kocumová Zuzana   Klimešová Tereza   Rašková Martina
 
Krynica SPRINT PL, 30. August 2014
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Lachowski Andrzej Kempelen Zita   Mačupová Mária   Groholy Babett
 
Donovaly BEAST SK, 13. September 2014
                     
       
Davidík Marian   Rajniak Michal   Krajčík Michal Thurská Gabriela   Mačupová Mária   Pialová Katarína
 
Bořetice SUPER CZ, 27. September 2014
                     
       
Tomica Martin   Zapalač Martin   Suský Aleš Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Veselá Petra
 
Hungaroring SPRINT HU, 25. October 2014
                     
       
Muskatal Istvan   Rajniak Michal   Sipiczki Csaba Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Makuchova Katarina
 

 

 

SEASON 2015

 

 

Jasná, WINTER SPRINT SK, 24. January 2015
                     
       
Žiška Peter   Dávidík Marian   Laštík Juraj Klimešová Tereza   Macinská Janka   Veselá Petra
 
Warsaw SPRINT PL, 28. March 2015
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Istvan Muskatal Klimešová Tereza   Veselá Petra   Plačková Blanka
 
Budapest SPRINT HU, 18. April 2015
                     
       
Žiška Peter   Kívés Bendegúz   Tomica Martin Klimešová Tereza   Plačková Blanka   Ónadi Zsuzsanna
 
Liberec SPRINT CZ, 2. May 2015
                     
       
Žiška Peter   Tomica Martin   Rajniak Michal Klimešová Tereza   Vejdělková Lenka   Veselá Petra
 
Gdynia SPRINT PL, 16. May 2015
                     
       
Žiška Peter   Zapalač Martin   Muskatal Istvan Beitlova Terezia   Žemlová Monika   Jarzab Magdalena
 
Litovel SPRINT CZ, 6. June 2015
                     
       
Žiška Peter   Zapalač Martin   Istvan Muskatal Janečková Tereza   Veselá Petra   Vejdělková Lenka
 
Nitra SPRINT SK, 20. June 2015
                     
       
Satinský Tomáš   Tóth Adam   Zapalač Martin Janečková Tereza   Plačková Blanka   Groholy Babett
 
Donovaly SUPER SK, 18. July 2015
                     
       
Žiška Peter   Satinský Tomáš   Tóth Adam Janečková Tereza   Veselá Petra   Vejdělková Lenka
 
Krynica SUPER PL, 1. August 2015
                     
       
Žiška Peter   Lachowski Andrzej   Rajniak Michal Janečková Tereza   Vejdělková Lenka   Veselá Petra
 
Tatranská Lomnica SPRINT SK, 5. September 2015
                     
       
Žiška Peter   Barbellagostera Luis   Haviarik Jakub Polak Branka Paulina   Estelle Camps Olga   Topinková Petra
 
Tatranská Lomnica BEAST SK, 6. September 2015
                     
       
Albon Jon   Rajniak Michal   Žiška Peter Kocumová Zuzana   Janečková Tereza   Vejdělková Lenka
 
Kouty SUPER CZ, 10. October 2015
                     
       
Žiška Peter   Tóth Adam   Vinický Petr Kocumová Zuzana   Janečková Tereza   Vejdělková Lenka
 
Kouty BEAST CZ, 11. October 2015
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Ceniga Peter Vejdělková Lenka   Králová Lenka   Groholy Babett
 
Epleny SUPER HU, 24. October 2015
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Tóth Adam Vejdělková Lenka   Veselá Petra   Hurková Krystína
 

 

 

SEASON 2016

 

 

Liberec WINTER SPRINT CZ, 16. January 2016
                     
       
Žiška Peter   Dávidík Marian   Vacík Jiří Kocumová Zuzana   Vejdělková Lenka   Gyurcso Andrea
 
Svit WINTER SPRINT SK, 23. January 2016
                     
       
Žiška Peter   Davidík Marian   Surgan Štefan Veselá Petra   Szaboová Ivana   Tlacháčová Sabina
 
Jakuszyce WINTER SUPER PL, 6. February 2016
                     
       
Žiška Peter   Bořil Petr   Vacík Jiří Pietroszek Agata   Veselá Petra   Szaruga Małgorzata
 
Donovaly WINTER BEAST SK, 19. March 2016
                     
       
Žiška Peter   Lauko Igor   Schlogl Jiří Veselá Petra   Szaruga Małgorzata   Gyurcsó Andrea
 
Visegrad SPRINT HU, 9. April 2016
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Bak Roman Gyurcsó Andrea   Németh Eszter   Kiss Vivien
 
Praha SPRINT CZ, 28. April 2016
                     
       
Rajniak Michal   Žiška Peter   Tóth Adam Veselá Petra   Szaruga Małgorzata   Kocumová Zuzana
 
Kouty SUPER CZ, 28. May 2016
                     
       
Žiška Peter   Satinský Tomáš   Ceniga Peter Pietroszek Agata   Kozmová Monika   Gyongiy Vizauer
 
Nitra SPRINT SK, 4. June 2016
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Tóth Ádám Vejdělková Lenka   Poretllová Karolína   Drugdová Eva
 
Kosice SPRINT SK, 9. July 2016
                     
       
Kozlovský Vladimír   Rajniak Michal   Žiška Peter Veselá Petra   Hurková Kristína   Vejdělková Lenka
 
Krynica BEAST PL, 23 July 2016
                     
       
Satinský Tomáš   Thibault Jean   Bořil Petr Kozmová Monika   Dvořáková Martina   Groholy Babett
 
Krynica SUPER PL, 24. July 2016
                     
       
Satinský Tomáš   Thibault Jean   Balhasi Akos Bartková Marcela   Kozmová Monika   Tlacháčová Sabina
 
Valčianska Dolina SUPER SK, 6. August 2016
                     
       
Rajniak Michal   Žiška Peter   Satinský Tomáš Vejdělková Lenka   Kozmová Monika   Michalcik Irena
 
Litovel SPRINT CZ, 20. August 2016
                     
       
Žiška Peter   Satinský Tomáš   Vinický Petr Veselá Petra   Vejdělková Lenka   Hurková Kristína
 
Vechec BEAST SK, 3. September 2016
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Satinský Tomáš Gyurcso Andrea   Vejdělková Lenka   Kemplen Zita
 
Vechec SPRINT SK, 3. September 2016
                     
       
Tóth Ádam   Pospíšil Richard   Kives Bendeguz Hurková Kristína   Plačková Blanka   Groholy Babett
 
Revište BEAST SK, 17. September 2016
                     
       
Satinský Tomáš   Žiška Peter   Hynek Richard Vejdělková Lenka   Gyurcso Andrea   Plačková Blanka
 
Liberec BEAST CZ, 1. October 2016
                     
       
Satinský Tomáš   Balatka Jaroslavl   Hynek Richard Šuková Martina   Groholy Babett   Tlacháčová Sabina
 
Liberec SPRINT CZ, 2. October 2016
                     
       
Balhási Ákos   Bukvai Miloš   Lauko Igor Porubská Lenka   Hůrková Kristýna   Hopiánová Hanka
 
Tokaj SUPER HU, 22. October 2016
                     
       
Žiška Peter   Lauko Igor   Tvrdík Tomáš Gyurcsó Andrea   Vejdělková Lenka   Groholy Babett
 

 

 

 

SEASON 2017

 

Dolní Morava WINTER SPRINT CZ, 14. January 2017
                     
       
Tvrdík Tomáš   Tóth Ádam   Haviarik Jakub Adamcová Jana   Krásná Veronika   Wiese Linda
 
Svit WINTER SPRINT SK, 18. February 2017
                     
       
Sventek Ladislav   Haviarik Jakub   Lauko Igor Hortobágyiová E.   Pietroszek Agata   Szaruga Malgorzata
 
Veszprém SPRINT HU, 1. April 2017
                     
       
Toth Ádám   Tvrdík Tomáš   Žiška Peter Hůrková Kristýna   Gyurcsó Andrea   Egri-Nemeth E
 
Krakow SPRINT PL, 8. April 2017
                     
       
Žiška Peter   Szczechla Grzegorz   Bendeguz Kíves Hůrková Kristýna   Pekhtserava Tatsiana   Pietroszek Agata
 
Kouty SUPER CZ, 29. April 2017
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Satinsky Tomáš Hortobágyiová E   Gyurcso Andrea   Pietroszek Agata
 
Kouty SPRINT CZ, 30. April 2017
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Tóth Ádam Pietroszek Agata   Mrákavová Bronislava   Krásná Veronika
 
Nitra SPRINT SK, 13. May 2017
                     
       
BAK Roman   BENDEGUZ Kives   ŽIŠKA Peter Hůrková Kristýna   Fabiánová Martina   Pepová Janka
 
Lodz SPRINT PL, 20. May 2017
                     
       
ŽIŠKA Peter   Szczechla Grzegorz   Haviarik Jakub Daszkiewicz Małgorzata   Pietroszek Agata   Nováková Kristýna
 
Kazincbarcika SUPER HU, 17. June 2017
                     
       
Rajniak Michal   ŽIŠKA Peter   Haviarik Jakub Hortobágyiová E   Veselá Petra   Kozmová Monika
 
Gdansk SUPER PL, 1. July 2017
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Ceniga Peter Pietroszek Agata   Daszkiewicz Małgorzata   Baluta Edyta
 
Gdansk-Trojmiasto SPRINT PL, 1. July 2017
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Toth Adam Pietroszek Agata   Baluta Anna   Fabianova Martina
 
Valca BEAST SK, 15. July 2017
                     
       
Žiška Peter   Milata Patrik   Zeman Marek Gyurcsó Andrea   Tendel Franziska   Berčíková Nikola
 
Valca SPRINT SK, 15. July 2017
                     
       
Haviarik Jakub   Hynek Richard   Satinský Tomáš Mrákavová Bronislava   Daszkiewicz Małgorzata   Michalcik Irena
 
Valca SUPER SK, 16. July 2017
                     
       
Rajniak Michal   Haviarik Jakub   Hynek Richard Hortobágyiová E   Pietroszek Agata   Daszkiewicz Małgorzata
 
Krynica BEAST PL, 29. July 2017
                     
       
Haviarik Jakub   Satinsky Tomas   Milata Patrik Kocumová Zuzana   Pietroszek Agata   Mrákavová Bronislava
 
Krynica SPRINT PL, 30. July 2017
                     
       
Haviarik Jakub   Žiška Peter   Toth Adam Kocumova Zuzana   Hortobágyiová E   Pietroszek Agata
 
Krynica SUPER PL, 30. July 2017
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Haviarik Jakub Hortobágyiová E   Veselá Petra   Pietroszek Agata
 
Litovel SPRINT CZ, 19. August 2017
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Kives Bendegus Hurková Kristýna   Voráčková Adela   Fabiánová Martina
 
Warsaw SPRINT PL, 26. August 2017
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Chyliński Mateusz Pietroszek Agata   Daszkiewicz Małgorzata   Pekhtereva Tatsiana
 
Kubínska Hoľa BEAST SK, 9. September 2017
                     
       
Rajniak Michal   Chrappa Richard   Haviarik Jakub Hortobágyiová E   Kuznecova Kristine   Pepova Janka
 
Kubínska Hoľa SPRINT SK, 9. September 2017
                     
       
Adam Jan   Chojnacki Grzegorz   Barta Zoltan Nováková Kristýna   VejdĚlková Lenka   Groholy Babett
 
Liberec BEAST CZ, 23. September 2017
                     
       
Hynek Richard   Vacík Jiří   Zeman Marek Šuková Martina   Vejdělková Lenka   Nováková Kristýna
 
Liberec SPRINT CZ, 24. September 2017
                     
       
Haviarik Jakub   Žiška Peter   Vinický Petr Voráčková Adéla   Nováková Kristýna   Vrzalová Simona
 
Eplény BEAST HU, 21. October 2017
                     
       
Toth Adam   Szekeres Tamás   Pospíšil Richard Gyurcsó Andrea   Groholy Babett   Haraly Maria
 
Eplény SPRINT HU, 22. October 2017
                     
       
Toth Adam   Pavlík Michal   Fehér Richárd Plačková Blanka   Fabiánová Martina   Klug Dóra
 

 

 

 

SEASON 2018

 

Liberec WINTER SPRINT CZ, 20. January 2018
                     
       
Toth Adam   Lauko Igor   Hradecky Petr Kocumova Zuzana   Vejdelkova Lenka   Daszkiewicz Małgorzata
 
Valčianska Dolina WINTER SPRINT SK, 10. February 2018
                     
       
Rajniak Michal   Bak Roman   Haviarik Jakub Pepova Janka   Hortobaghyova E   Vejdelkova Lenka
 
BYTOM SUPER PL, 24.3. 2018
                     
       
Ziska Peter   Haviarik Jakub   Toth Adam Voráčková Adéla   Groholy Babett   Plačková Blanka
 
BYTOM SPRINT PL, 24. 3. 2018
                     
       
Haviarik Jakub   Vacík Jiří   Sobierajski Wojciech Hurková Kristýna   Fabiánová Martina   Plačková Blanka
 
Nagykanizsa SPRINT HU, 14. 4. 2018
                     
       
Ziska Peter   Bendegúz Kívés   Mlynar Peter Groholy Babett   Plackova Blanka   Vejdelkova Lenka
 
Kutna Hora SPRINT CZ, 28.4. 2018
                     
       
Ziska Peter   Hrdina Pavel   Tvrdik Tomas Kocumova Zuzana   Hurkova Kristyna   Plackova Blanka
 
Donovaly SPRINT SK, 12. 5. 2018
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Dorňák Peter Hortobagyiova E   Voráčková Adela   Vrzalová Simona
 
Donovaly SUPER SK, 13.5. 2018
                     
       
Žiška Peter   Mlynár Peter   Haviarik Jakub Hortobagyiova E   Fabiánová Martina   Vejdělková Lenka
 
Krakow SPRINT PL, 19.5. 2018
                     
       
Ziska Peter   Haviarik Jakub   Krawiecki Mateusz Hurkova Kristyna   Novakova Kristyna   Vejdelkova Lenka
 
Krakow SUPER PL, 19.5. 2018
                     
       
Ziska Peter   Haviarik Jakub   Krawiecki Mateusz Novakova Kristyna   Solakiewicz Anna   Vejdelková Lenka
 
VÁRGESZTES SUPER HU, 9.6. 2018
                     
       
Ziska Peter   Bak Roman   Haviarik Jakub Hortobagyiova E   Vrzalova Simona   Mikhina Anastasia
 
VÁRGESZTES SPRINT HU, 10.6. 2018
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Blanc Thomas Hortobagyiova E   Vorackova Adela   Mikhina Anastasia
 
Kouty SUPER CZ, 23.6 2018
                     
       
Ziska Peter   Groh Radoslav   Hrdina Pavel Hortobagyiova E   Vorackova Adela   Groholy Babett
 
Kouty SPRINT CZ, 24.6. 2018
                     
       
Ziska Peter   Haviarik Jakub   Dorňák Petr Voráčková Adela   Vejdělková Lenka   Krásná Veronika
 
Kubínská Hoľa BEAST SK, 14. 7. 2018
                     
       
Hynek Richard   Žiška Peter   Haviarik Jakub Hortobágyiová E   Plačková Blanka   Dubská Gabriela
 
Kubínska Hoľa SUPER SK, 15. 7. 2018
                     
       
Mlynár Peter   Haviarik Jakub   Žiška Peter Hortobagyiová E   Voráčková Adéla   Groholy Babett
 
Kubínska Hoľa Sprint SK, 15.7. 2018
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Lauko Igor Adéla Voráčková   Plačková Blanka   Groholy Babett
 
Poiana Brasov Sprint RO, 4. 8. 2018
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Milata Patrik Berčíková Nikola   Evensen Ulrikke   Thußbas Sophia
 
Poiana Brasov SUPER RO, 4. 8. 2018
                     
       
Milata Patrik   Haviarik Jakub   Hromada Martin Hortobagyiová E   Evensen Ulrikke   Berčíková Nikola
 
Poina Brasov BEAST RO, 5. 8. 2018
                     
       
Palici Viorel   Haviarik Jakub   Milata Patrik Hortobágyiová E   Evensen Ulrikke   Berčiková Nikola
 
Valčianska Dolina SK ULTRA SK, 1. 9. 2018
                     
       
Milata Patrik   Paďour Radek   Bak Roman Pepová Janka   Gebhardt Vanessa   Kovalenko Inna
 
Valčianska Dolina SPRINT SK, 1. 9. 2018
                     
       
Hynek Richard   Mlynár Peter   Rajniak Michal Hortobagyiová E   Voráčková Adéla   Thussbas Sophia
 
Valčianska Dolina SUPER SK, 2. 9. 2018
                     
       
Hynek Richard   Rajniak Michal   Mlynár Peter Hortobágyiová E   Voráčková Adéla   Kolczyn Magdalena
 
Lipno BEAST CZ, 22. 9. 2018
                     
       
Rajniak Michal   Tvrdík Tomáš   Dorňák Petr Groholy Babett   Plačková Blanka   Fabiánová Martina
 
Lipno SUPER CZ, 23. 9. 2018
                     
       
Rajniak Michal   Tvrdík Tomáš   Dorňák Petr Fabiánová Martina   Groholy Babett   Lokajíčková Klára
 
Lipno SPRINT CZ, 23. 9. 2018
                     
       
Tvrdík Tomáš   Rajniak Michal   Hromada Martin Plačková Blanka   Hurkova Kristyna   Sotonová Petra
 
Miskolc SPRINT HU, 13. 10. 2018
                     
       
Žiška Peter   Milata Patrik   Haviarik Jakub Voráčková Adéla   Groholy Babett   Fabiánová Martina
 
Miskolc BEAST HU, 13. 10. 2018
                     
       
Žiška Peter   Szabó Dávid   Milata Patrik Voráčková Adéla   Plačková Blanka   Fabiánová Martina

 

 

 

SEASON 2019

 

Vratislavice WINTER SPRINT CZ, 19. January 2019
                     
       
Žiška Peter   Dorňák Petr   Szabó Dávid Kocumová Zuzana   Baranowska Katarzyna   Fabianova Martina
 
Hrabušice Slovenský Raj WINTER SPRINT SK, 23. Feb 2019
                     
       
Haviarik Jakub   Rajniak Michal   Kašík František Solakiewicz Anna   Hudoková Simona   Macanová Zuzana
 
Nagykanizsa SUPER HU, 30 March 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Tvrdík Tomáš Groholy Babett   Gradl Michaela   Fabiánová Martina
 
Nagykanizsa SPRINT HU, 31. March 2019
                     
       
Rajniak Michal   Dorňák Petr   Žiška Peter Groholy Babett   Fabiánová Martina   Purgai Evelyn
 
Kutná Hora SPRINT CZ, 13 April 2019
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Szabo David Hurkova Kristyna   Fabiánová Martina   Soukupova Vendula
 
Kutná Hora SUPER CZ, 14 April 2019
                     
       
Haviarik Jakub   Žiška Peter   Hrdina Pavel Voráčková Adéla   Lokajíčková Klára   Fabiánová Martina
Pezinok SPRINT SK, 4 May 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Chrappa Richard Janigová Petra   Ivanová Anna   Groholy Babett
 
Pezinok SUPER SK, 5 May 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Kašík František Gradl Michaela   Janigová Petra   Groholy Babett
 
Zakopane SPRINT PL, 18. May 2019
                     
       
Łobodziński Piotr   Mlynár Peter   Žiška Peter Hortobágyiová E   Baranowska Katarzyna   Fabiánová Martina
 
Dolní Morava SPRINT CZ, 15. 7. 2019
                     
       
Žiška Peter   Łobodziński Piotr   Haviarik Jakub Fabiánová Martina   Soukupová Vendula   Groholy Babett
 
Dolní Morava SUPER CZ, 16. 7. 2019
                     
       
Žiška Peter   Hajnos Dawid   Oślizło Tomasz Baranowska Katarzyna   Fabiánová Martina   Groholy Babett
 
Epleny SPRINT HU, 29. 6. 2019
                     
       
Mlynár Peter   Haviarik Jakub   Rajniak Michal Hortobágyiová E.   Purgai Evelyn   Groholy Babett
 
Epleny SUPER HU, 29. 6. 2019
                     
       
Mlynár Peter   Kašík František   Martinez Fernandez D. Hortobágyiová E.   Groholy Babett   Janigová Petra
 
Epleny BEAST HU, 30. 6. 2019
                     
       
Rajniak Michal   Mlynár Peter   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Janigová Petra   Groholy Babett
 
Kubínska Hoľa SUPER SK, 13. 7. 2019
                     
       
Žiška Peter   Rajniak Michal   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Chrappa Bronislava   Hudoková Simona
 
Kubínska Koľa SPRINT SK, 14. 7. 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Ceniga Peter Hortobágyiová E.   Hudoková Simona   Chrappa Bronislava
 
Poiana Brasov SUPER RO, 3. 8. 2019
                     
       
Žiška Peter   Palici Viorel   Szabó Dávid Hortobágyiová E.   Gradl Michaela   Groholy Babett
 
Poiana Brasov SPRINT RO, 3.8. 2019
                     
       
Žiška Peter   Palici Viorel   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Wiese Linda   Aleksandrov Jasmina
 
Poiana Brasov BEAST RO, 4. 8. 2019
                     
       
Hynek Richard   Žiška Peter   Mosoiu Cristian Hortobágyiová E.   Pietroszek Agata   Janigová Petra
 
Krynica ULTRA PL, 24. Aug 2019
                     
       
Haakansson Seb.   Satinský Tomáš   Milata Paskal Pepová Janka   Gradl Michaela   Pietroszek Agata
 
Krynica SPRINT PL, 25. aug 2019
                     
       
Mlynár Peter   Žiška Peter   Planeta Štefan Hortobágyiová E.   Chrappa Bronislava   Solakiewicz Anna
 
Krynica SUPER PL, 25. aug 2019
                     
       
Žiška Peter   Hajnos Dawid   Chrappa Richard Hortobágyiová E.   Baranowska Katarzyna   PAPIÓR JOLANTA
 
Valčianska Dolina BEAST SK, 7. sep 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Szabó Dávid Hortobágyiová E.   Pepová Janka   Voráčková Adéla
 
Valčianska Dolina SUPER SK, 8. sep 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Chrappa Richard Hortobágyiová E.   Pepová Janka   Janigová Petra
 
Valčianska Dolina SPRINT SK, 8. sep 2019
                     
       
Žiška Peter   Planeta Štefan   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Pepová Janka   Pavlíková Martina
 
Lipno BEAST CZ, 21. 9. 2019
                     
       
Haviarik Jakub   Chrappa Richard   Dorňák Petr Gradl Michaela   Chrappa Bronislava   Butorova Lenka
 
Lipno SPRINT CZ, 22. 9. 2019
                     
       
Haviarik Jakub   Dorňák Petr   Tóth Roman Chrappa Bronislava   Gradl Michaela   Dubská Gabriela
 
Lipno SUPER CZ, 22. 9. 2019
                     
       
Haviarik Jakub   Chrappa Richard   Dorňák Petr Gradl Michaela   Chrappa Bronislava   Marfláková Iveta
 
Kazincbarcika BEAST HU, 5 oct 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Szabó Dávid Chrappa Bronislava   Janigová Petra   Groholy Babett
 
Kazincbarcika SPRINT HU, 6 oct 2019
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Planeta Štefan Pepová Janka   Janigová Petra   Chrappa Bronislava
 
Cluj Napoca SUPER RO, 19. Oct 2019
                     
       
Žiška Peter   Viorel Pălici   Haviarik Jakub Janigová Petra   Dubská Gabriela   HARALY MARIA
 
Cluj Napoca SPRINT RO, 19. oct 2019
                     
       
Žiška Peter   Viorel Pălici   Haviarik Jakub Janigová Petra   Dubská Gabriela   Blažová Mária
 

 

 

SEASON 2020

 

 

Banská Bystrica WINTER SPRINT SK, 18. January 2020
                     
       
Mlynár Peter   Ceniga Peter   Lauko Igor Hortobágyiová E.   Pepova Janka   Janigová Petra
 
Brno WINTER SPRINT SK, 8. feb 2020
                     
       
Žiška Peter   Szabó Dávid   Tóth Roman Pavlíková Martina   Marfláková Iveta   Janigová Petra
 
Orfu BEAST HU, 27. 6. 2020
                     
       
Žiška Peter   Ceniga Peter   Kívés Bendegúz Lokajíčková Klára   Hudoková Simona   Groholy Babett
 
Orfu SPRINT HU, 28. 6. 2020
                     
       
Szabó Dávid   Ceniga Peter   Tóth Roman Lokajíčková Klára   Hudoková Simona   Purgai Evelyn
 
Kroměříž SPRINT CZ, 25. 7. 2020
                     
       
Haviarik Jakub   Dorňák Petr   Ceniga Peter Hortobágyiová E.   Voráčková Adéla   Kocumová Zuzana
 
Kromeriz SUPER CZ, 26. 7. 2020
                     
       
Dorňák Petr   Szabo David   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Kocumová Zuzana   Voráčková Adéla
 
Pezinok SPRINT SK, 2. aug 2020
                     
       
Hrdina Pavel   Haviarik Jakub   Dorňák Petr Kocumova Zuzana   Hortobágyiová E.   Voráčková Adéla
 
Bialka Tatrzanska BEAST PL, 8. 8. 2020
                     
       
Haviarik Jakub   Žiška Peter   Szabó Dávid Hortobágyiová E.   Kocumova Zuzana   Voráčková Adéla
 
Bialka Tatrzanska SUPER PL, 9. 8. 2020
                     
       
Haviarik Jakub   Szabó Dávid   OPIAŁ GRZEGORZ Hortobágyiová E.   Kocumová Zuzana   Papiór Jolanta
 
Liberec ULTRA CZ, 29. 8. 2020
                     
       
Satinský Tomáš   Szabo David   Dieckmann Jan-Philip Groholy Babett   Pavlíková Martina   Chetaneau Angelique
 
Liberec SUPER CZ, 30. 8. 2020
                     
       
Hrdina Pavel   Dorňák Petr   Vinický Petr Kocumová Zuzana   Janigova Petra   Bútorová Lenka
 
Kiev SUPER UA, 5. 9. 2020
                     
       
Komarovskyi Roman   Sidenko Oleksi   KOLOTII MYKOLA Turusheva Nastya   Leventsova Iryna   Dzhordzhevych Andriyana
 
Malino Brdo BEAST SK, 19. 9. 2020
                     
       
Žiška Peter   Haviarik Jakub   Ceniga Peter Hortobágyiová E.   Steensgaard Ida   Pepova Janka
 
Malino Brdo SUPER SK, 20. 9. 2020
                     
       
Mlynár Peter   Žiška Peter   Haviarik Jakub Hortobágyiová E.   Steensgaard Ida   Janigová Petra
 
Veszprem SPRINT HU, 7. 11. 2020
                     
       
Žiška Peter   Szabó Dávid   Tóth Ádám Purgai Evelyn   Szabo Veronika   Hogya Regina
 
Veszprem SUPER HU, 8. 11. 2020
                     
       
Žiška Peter   Kívés Bendegúz   Szabó Dávid Szabo Veronika   Calbert Anita   Purgai Evelyn
 
Kiev SPRINT UA, 21. 11. 2020
                     
       
Kharenko Vladyslav   Schipanovsky Artur   Kozachok Dmytro Turusheva Nastya   Gis Tetyana   Shapoval Oksana
 

 

 

 

SEASON 2021

 

Bukovel SUPER UA, 17. 4. 2021
                     
       
Romanyuk Viktor   Parashchuk Vitalii   Kharenko Vladyslav Gis Tetyana   Turusheva Nastya   Shapoval Oksana
 
Kiev BEAST UA, 12. 6. 2021
                     
       
Harbunou Ihar   Romanyuk Viktor   TOCHKA ARTSIOM Kocumová Zuzana   Voráčková Adéla   Lokajíčková Klára
 
Valčianska Dolina BEAST SK, 19. 6. 2021
                     
       
Ceniga Peter   Vinický Petr   Mateusz Fabian Hortobágyiová E.   Chrappa Bronislava   Butorova Lenka
 
Valčianska Dolina SUPER SK, 20. 6. 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Ceniga Peter   Dorňák Petr Hortobágyiová E   Lokajíčková Klára   Butorová Lenka
 
Kazincbarcika SUPER HU, 10. 7. 2021
                     
       
Haviarik Jakub   Planeta Štefan   Szednár Roland Hortobágyiová Esz.   Szabó Veronika   Bútorová Lenka
 
Kazincbarcika BEAST HU, 11. 7. 2021
                     
       
Haviarik Jakub   Balhási Ákos   Vladár Ján Hortobágyiová Esz.   Bútorová Lenka   Szabó Veronika
 
Czarna Gora BEAST PL, 24. 7. 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Ceniga Peter   Hajnos Dawid Kocumová Zuzana   Hortobágyiová E.   Chrappa Bronislava
 
Czarna Gora SUPER PL, 25. 7. 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Hajnos Dawid   Kolář Jakub Kocumová Zuzana   Hortobágyiová E.   Pietroszek-Domoradzka A.
 
Liberec SUPER CZ, 31. 7. 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Kolář Jakub   Vrbenský Jakub Kocumová Zuzana   Evensen Ulrikke   Steensgaard I. M.
 
Liberec Trail 2021Liberec TRAIL 50K CZ, 31. 7. 2021
                     
       
Růžek Pavel   Zoller Alexandr   Hel Michal Green Marie   Pietroszek-Domoradzka A.   Bubeníková Lenka
 
Liberec Sprint 2021Liberec SPRINT CZ, 1. 8. 2021
                     
       
Vrbenský Jakub   Tóth Roman   Stupka Patrik Kocumova Zuzana   Steensgaard I.M.   Soukupova Vendula
 
Nagykanizsa Sprint 2021Nagykanizsa SPRINT HU, 14. 8. 2021
                     
       
Tóth Roman   Hrdina Pavel   Vladár Ján Hortobágyiová E.   Lokajíčková Klára   Purgai Evelyn
 
Nagykanizsa Super 2021Nagykanizsa SUPER HU, 15. 8. 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Vladár Ján   Bendegúz Kívés Hortobágyiová E.   Szabó Veronika   Butorová Lenka
 
Malinô Brdo ULTRA SK, 28. 8. 2021
                     
       
Babii Oleksii   Planeta Štefan   Muhm David Kovalenko Inna   Szabo Veronika   Dvořáková Veronika
 
Malino Brdo Trail 10KMalinô Brdo TRAIL 10K SK, 28. 8. 2021
                     
       
Krajč Adam   Novák Josef   Honti György Chrappa Bronislava   Košíková Andrea   Kajanová Simona
 
Malinô Brdo SUPER 2021Malinô Brdo SUPER SK, 29. 8. 2021
                     
    Hortobagyiova Eszter - SVK, time: 1:17:29   Butorova Lenka - CZE, time: 1:27:00   Pietroszek-Domoradzka Agata - PLN, time: 1:27:35
Hrdina Pavel   Novák Josef   Balhási Ákos Hortobágyiová E.   Butorová Lenka   Pietroszek-Domoradzka A.
 
Lipno BEAST 2021Lipno BEAST CZ, 11. September 2021
                     
       
Hynek Richard   Dorňák Petr   Fabian Marcel Kocumová Zuzana   Pilate Michaela   Butorova Lenka
 
Lipno Super 2021Lipno SUPER CZ, 12. September 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Kolář Jakub   Hynek Richard Lokajíčková Klára   Marfláková Iveta   Mrózková Denisa
 
Salgótarján Beast 2021Salgótarján BEAST HU, 25. September 2021
                     
       
Hynek Richard   Dorňák Petr   Ceniga Peter Hortobágyiová E.   Kocumová Zuzana   Lokajíčková Klára
 
Salgótarján Sprint 2021Salgótarján SPRINT HU, 26. September 2021
                     
       
Dorňák Petr   Hrdina Pavel   Bendegúz Kívés Kocumová Zuzana   Lokajíčková Klára   Gardoňová Marcela
 
Salgótarján Trail 10K 2021Salgótarján TRAIL 10K HU, 26. September 2021
                     
       
Ceniga Peter   Zsiros Márk   Honti György Chrappa Bronislava   Košíková Andrea   Borza Helga Dorottya
 
Kyiv SPRINT UA, 2. October 2021
                     
       
Tochka Artiosom   Parashchuk Vitalii   Kharenko Vladyslav Peluh Olga   Pekhtserava Tatsiana   Gis Tetyana
 
Dolní Morava BEAST CZ, 23. October 2021
                     
       
Charles Franzke   Kolář Jakub   Ceniga Peter Hortobáygiová E.   Voráčková Adéla   Montvilé Sandra
 
Dolní Morava SUPER CZ, 24. October 2021
                     
       
Hrdina Pavel   Novák Josef   Lauko Igor Hortobáygiová E.   Voráčková Adéla   Montvilé Sandra
 
Cheile Gradistei BEAST RO, 13. November 2021
                     
       
Vinický Petr   Ceniga Peter   Dorňák Petr Voráčková Adéla   Chrappa Bronislava   Bútorová Lenka
 
Cheile Gradistei TRAIL 10K RO, 13. November 2021
                     
       
Juhász Patrik   Chrappa Richard   Fratila Dan Gabor Tünde   Ifrimescu Ana Maria   Catrina Cristina
 
Cheile Gradistei SUPER RO, 14. November 2021
                     
       
Palici Viorel-Andrei   Hrdina Pavel   Dorňák Petr Voráčková Adéla   Kadeřábková Petra   Bútorová Lenka
 
Kiev SPRINT UA, 11. December 2021
                     
       
XXXX XXX   XXXX XXX   XXXX XXX XXXX XXX   XXXX XXX   XXXX XXX
 

 

 

 

SEASON 2022