Vytvorí sa nová Sparťanská história

30 krajín, 15 národných šampionátov, 5 regionálnych šampionátov, 1 majstrovstvá sveta.

Rok 2018 predstaví svetových špičkových športovcov, ktorí dobyjú svet v snahe dosiahnuť konečnú cenu: Sparťanského majstra sveta.

Sparťania budú bojovať s ťažkým terénom Severnej Ameriky, Európy, Ázie a Pacifiku, Južnej Ameriky a Blízkeho východu na ceste k Majstrovstvám sveta 2018.

Budete toho svedkami? Alebo pomôžete prepísať dejiny?

RULE YOUR NATION

Novinka pre rok 2018: 15 národných šampionátov po celom svete s piatimi pretekami, ktoré vedú k samostatným majstrovským podujatiam v piatich regiónoch a dláždia cestu do majstrovstiev sveta v roku 2018. Pretekári z Elitnej a Age Group kategórie musia byť kvalifikovaní na regionálne majstrovstvá a majstrovstvá sveta. Formáty pretekov, dátumy a miesta budú oznámené neskôr. Zostaňte naladení na aktualizácie # SpartanWorlds2018

RULE YOUR REGION

Predstavujeme Regionálne majstrovstvá 2018. Sparťania budú zápoliť s ťažkým terénom Severnej Ameriky, Európy, Ázie a Pacifiku, Južnej Ameriky a Blízkeho východu na ceste k Majstrovstvám sveta Spartan Race 2018. Najlepší pretekári z Regionálneho šampionátu sa budú kvalifikovať na Majstrovstvá sveta v Spartane 2018.

RULE THE WORLD

Uvoľnite v sebe svojho vnútorného ducha šelmy a pripravte sa na slávu. Najlepší športovci z viac ako 30 krajín sa spoja v najväčšom zápolení vo vytrvalosti, vôle a odhodlania na svete. Špičkoví športovci z Regionálnych a Národných majstrovstiev budú súťažiť, aby zistili, kto získa korunu svetového kráľa prekážkových pretekov. Mnohí budú súťažiť. Jeden zvíťazí. Budete tam?

Cesta na Sparťanské majstrovstvá sveta 2018 je dláždená rozhodnosťou, odhodlaním a odolnosťou. Kvalifikujte sa a získajte krok bližšie k svetovej dominancii.